Doprava na jezero Scücsi je skoro komplet po dálnici, z Prahy na místo to je 600 km. Pojede po D1 na Bratislavu a přes státní přechod Rajka na Budapešt. Budapešť se nechá objet obchvatem M0 a nebo se projede centrem města, kde je mnoho krásných památek. Za městem se jede po dálnicí M3 až k Hatvanu kde se sjede a pak se jede na místo až po okresních cestách 25 km.

Na Slovensku a v Maďarsku potřebujete mít dálniční mýta, není špatné si to zařídit v ČR, ušetříte čas na hranicích. Nechá se také ušetřit za poplatky na dálnicích a jet okolo ale zabere Vám to ohodně více času a pohoných hmot, takže to nedoporučujeme. Zařídíme Vám kompletní dálniční mýta a pojištění pro osoby a zavazadla.

*Bivakování je povolenné.
*Zákaz stavění přístřešků na lovných místech.
*Dodržovat pořádek na lovných místech a nepoškozovat porost na břehu a ve vodě.
*Koupání v jezeře je zakázané.
*Kouření v lodi a odhazování nedopalků je přísně zakázané.
*Odpadky nahromaděné během pobytu, je potřeba umístit do zběrného místa, které je na odpadky vyčlenněné. Rybářské místo po ukončení lovu musí zůstat čisté.
*Rybaří se pravidlem chyť a pusť
*Povinnost každého rybáře je šetrnná manipulace s rybou. Hrubé nedodržení má za následek, okamžité vyloučení z jezera. Fotit se s úlovkem ve stoje je zakázané.
*Každý rybář je povinen mít sebou, velkou a kvalitní podložku, nejlépe z boky a to na břehu i v lodi.
*Každý úlovek nad 15 kg je potřeba šetrně zasakovat do prostorného saku. Tento úlovek je potřeba okamžitě nahlásit porybnému za účelem registrace (kontakt najdete v povolence).
Úlovky nad 15 kg, které nebyly ještě chyceny, po vložení čipu si můžete pojmenovat.
*Používání vlastních člunů povolenné. Na jezeře možnost pronajmout člun. Používání jenom elektrických motorů, spalovací motory zakázané.
*Zavážení a vnadění člunem povolené, zavážecí lodičky zakázané.
*Zdolávání ryby jenom povolené z člunu, ze břehu zakázané.
*Každý rybář musí mýt velký podběrák s hustými očky a dezinfekčním prostředkem na ošetření ryb.
*Používání pletené šnůry a olověnky je zakázané.
*Vnadění je povolené všemi všemi pomúckami. Označování krmých míst je povolené jenom H-bójkou a nebo markerem. Po ukounčení lovu musí být bójky odstraněny z vody.
*Zákaz rybolovu v ochranném pásmu.
*Boiliesová povolenka opravňuje lovit jenom nedravé ryby.

Další veškeré informace o dopravě, rybolovu, podmínkách atd. po telefonu nebo e-mailem.

Na jezeře probíha lov za rezervování místa zálohou minimálně 10 dní před příjezdem. Výše zálohy je 20.000 HUF/lovné místo.

Cena povolenky je 5000 HUF/24h/osoba. Záloha 20.000 HUF se dopočítá z celkové sumy a zbytek se platí v hotovosti při příjezdu. 15 dní před příjezdem by jste se nemohli dostavit, jde zálohu převést na náhradní termín.

Cena rybářského státního lístku je 4800 HUF.

Pro více informací a rezervace míst, pište na: szucsilake@gmail.com